747_ban_laurama_468x60_v1
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=okdewoobdq_forestsport2015_k
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas (8-37)
Rotušės a. 12, LT-44279 Kaunas, faks. 320854,
el. paštas: kauno.raad@krd.am.lt

 

 

Administracija

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: kauno.raad@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Direktorius

Skirmantas Pocius

320704

skirmantas.pocius@krd.am.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Drąsutis Štuopis

320704

d.stuopis@krd.am.lt

 

 

 

Finansų skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: kauno.raad@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Vedėja

Elena Šumskaitė

321398

e.sumskaite@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Julijana Linartienė

-

-

Vyresnioji specialistė

Miglė Matuzaitė

320704

m.matuzaite@krd.am.lt

 

 

Kontrolės organizavimo skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: kauno.raad@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Algirdas Mikalauskas

320704

a.mikalauskas@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Rasa Jancevičienė

320704

rasa.janceviciene@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Agnė Veličkienė

320704

agne.velickiene@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Živilė Šidiškienė

-

-

 

 

Valstybinės analitinės kontrolės skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: d.balciuniene@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Vedėja

Danguolė Balčiūnienė

320704

d.balciuniene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Birutė Šliumbaitė

320704

VAKS@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Rimas MIšeikis

409792

r.miseikis@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Genovaitė Barusevičienė

409792

g.baruseviciene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Birutė Davalgienė

409794

b.davalgiene@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Vidmantas Palubeckis

409794

v.palubeckis@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Irena Vaičiūnienė

409792

i.vaiciuniene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Laimutė Mikalauskienė

409794

l.mikalauskiene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Rasa Bereišaitė

409794

r.bereisaite@krd.am.lt

Specialistas

Valdas Kumpauskas

320704

-

Vyresnioji specialistė

Danutė Butvilienė

409794

d.butviliene@krd.am.lt

Specialistas

Jonas Grikšas

409794

-

Specialistė

Jolanta Fomkinienė

8 349 69182

-

 

 

Administravimo ir teisės skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: vilija@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Vedėja

Vilija Švobienė

337515

vilija.svobiene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Vida Gagienė

320704

v.gagiene@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Vygantas Česaitis

320704

vygantas.cesaitis@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Simona Brazauskaitė

320704

s.brazauskaite@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Kristina Petrauskienė

320704

kauno.raad@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Vaida Kubertavičiūtė

320704

vaida.kubertaviciute@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Alvydas Glinskis

320704

a.glinskis@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Arūnas Kasperavičius

320704

arunas.kasperavicius@krd.am.lt

Specialistas

Juozas Ankudavičius

320704

-

 

 

Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: kauno.raad@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.


 

El. paštas

Vyriausiasis specialistas

Kazys Mikalauskas

320704

k.mikalauskas@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Sandra Burbienė

320704

sandra.burbiene@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Roberta Keizikienė

-

-

 

 

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,
el paštas ggai@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Viršininkas

Tomas Barkauskas

320704

8 626 20985

t.barkauskas@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Darius Jurevičius

320704

8 686 19662

d.jurevicius@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Marijus Tomkus

320704

8 682 66137

m.tomkus@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Audrius Mačiukas

320704

8 621 10660

a.maciukas@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Tomas Kantaravičius

320704

8 618 36125

t.kantaravicius@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Dalia Černevičienė

320704

8 614 83326

d.cerneviciene@krd.am.lt

ggai@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Marius Danielius

320704

8 614 99481

marius.danielius@krd.am.lt

 

 

Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37, faksas 320854,

el.paštas: r.lukenskiene@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

El. paštas

Vedėja

Rūta Lukenskienė

401294

r.lukenskiene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Zoja Darčanova

320704

z.darcanova@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Loreta Ruzgienė

320704

l.ruzgiene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Rasvita Motiejūnienė

320704

r.motiejuniene@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Dalia Ušinskaitė

320704

d.usinskaite@krd.am.lt

 

 

Kauno miesto agentūra

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. Kodas 837,faksas 401299,
el.paštas kaunom@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Eugenijus Vainalavičius

302602

8 686 56616

e.vainalavicius@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Valdonė Liaugaudienė

320704

8 614 56295

v.liaugaudiene@krd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Daiva Uleckienė

320704

8 696 17374

d.uleckiene@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Romualdas Stalauskas

320704

8 686 55937

r.stalauskas@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Artūras Kolupaila

320704

8 686 03701

a.kolupaila@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Konstantinas Šumskas

320704

8 614 72216

k.sumskas@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Rytis Dobilas

320704

8 614 56287

rytis.dobilas@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Rasa Vaitkevičiūtė

320704

-

rasa.vaitkeviciute@krd.am.lt

 

 

Kauno rajono agentūra

 

Rotušės a. 12, LT 44279 Kaunas, tel. kodas 8 37,faksas 320854,
el.paštas kaunor@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Vytautas Rimas

302603

8 686 03708

v.rimas@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Giedrius Valiukevičius

320704

8 686 18369

g.valiukevicius@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Gražvydas Bartkus

320704

8 614 52390

g.bartkus@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Angelė Gricienė

320704

-

a.griciene@krd.am.lt

 

 

Kaišiadorių r. agentūra

 

J.Basanavičiaus g. 13, LT-56135 Kaišiadorys, tel. kodas 8 346, faksas 60301,
el.paštas kaisiadorys@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Arvydas Kukta

60020

8 686 03704

arvydas.kukta@krd.am.lt

Vyriausiojispecialistė

Aušra Žilinskienė

51326

8 686 15354

ausra.zilinskiene@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Arvydas Bagdanskas

60686

8 614 61524

arvydas.bagdanskas@krd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Gražina Štuopienė

60686

-

grazina.stuopiene@krd.am.lt

 

 

Kėdainių rajono agentūra

 

Dotnuvos 2, LT-57177 Kėdainiai, tel. kodas 8 347, faksas 67290,
el.paštas kedainiai@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Alfonsas Čeida

50576

8 620 66376

a.ceida@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Albertas Narvidas

53588

8 620 66374

a.narvidas@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Justinas Vinciūnas

53666

8 612 26316

j.vinciunas@krd.am.lt

 

 

Jonavos rajono agentūra

 

Kauno g. 21, LT-55177 Jonava, tel. kodas 8 349, faksas 69182,

el. paštas jonava@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Kęstutis Celiešius

54074

8 686 03710

k.celiesius@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Arūnas Mažonavičius

69183

8 686 18741

a.mazonavicius@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Laurynas Plukys

69182

-

l.plukys@krd.am.lt

 

 

Jurbarko rajono agentūra

 

Ugniagesių g. 1a, Jurbarkas, tel. kodas 8 447, faksas 51391,
el.pašta jurbarkas@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Andrius Šašys

79210

8 686 55719

andrius.sasys@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Arnoldas Pocius

79204

8 620 66375

arnoldas.pocius@krd.am.lt

Vyresnysis specialistas

Airidas Balšaitis

79209

8 615 33542

airidas.balsaitis@krd.am.lt

 

 

 

 

 

Raseinių rajono agentūra

 

T. Daugirdo g. 7, LT-60151 Raseiniai, tel. kodas 8 428, faksas 51146,
el.paštas raseiniai@krd.am.lt

Pareigos

Vardas, Pavardė

Tel. nr.

Mob. tel. nr.

El. paštas

Vedėjas

Gediminas Tamašauskis

70071

8 614 72232

gediminas.tamasauskis@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Vytautas Januška

70395

8 611 25535

vytautas.januska@krd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Augustinas Zurlys

70396

8 614 56298

augustinas.zurlys@krd.am.lt

Vyresniojispecialistė

Judita Tamašauskienė

-

-

-

 

 

Atnaujinta 2015-10-20

 

Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos