805_nepavadinta_vizonas
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=hgq7suir5r_20100628_green_sp
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Utenos miškų urėdija (8-389)
Molėtų g. 51, LT-28135 Utena,
faks.:61336, el. paštas: info@utmu.lt

 

Vardas, pavardė Pareigos Darbo tel. Trumpas
tel. nr.
Mobilus tel. El. paštas
Aurelija Jočienė Miškų urėdė (8 389) 61 345 2313 8-686-12797 aurelija.jociene@utmu.lt
Valentinas Merkys Vyriausiasis miškininkas (8 389) 61 345 2313 8-687-18277 v.merkys@utmu.lt
Regina Cicėnienė Vyriausioji buhalterė (8 389) 61 347 2315 8-612-94259 r.ciceniene@utmu.lt
Jolita Losevičienė Buhalterė (8 389) 61 345 2313 8-614-85237 j.loseviciene@utmu.lt
Irena Tamošiūnienė Buhalterė (8 389) 61 345 2313 8-614-85237 i.tamosiuniene@utmu.lt
Dalia Pelėdienė Miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierė (8 389) 61 338 2312 8-687-29804 d.pelediene@utmu.lt
Gintaras Venclovas Miškotvarkos inžinierius (8 389) 61 338 2312 8-687-16815 g.venclovas@utmu.lt
Almantas Deveikis Medienos ruošos ir darbų saugos inžinierius - - 8-686-81329 a.deveikis@utmu.lt
Vaidas Pakerys Prekybos vadybininkas - - 8-621-79006 v.pakerys@utmu.lt
Ina Jasienė Personalo inspektorė (8 389) 61 345 2313 8-686-92642 i.jasiene@utmu.lt
Justas Merkys Informatikas - - 8-686-23690 j.merkys@utmu.lt

 

Medienos ruošos, prekybos ir techninis padalinys

Algirdas Balna Mechanikas - - 8-687-85107 a.balna@utmu.lt

 

Medelynas

Žaneta Deveikienė Medelynas  - - 8-614-61447 z.deveikiene@utmu.lt

 

Girininkijos

Sigitas Riauba Balčiųgirininkijos girininkas  - - 8-686-81294 s.riauba@utmu.lt
Rimantas Zaremba Dubingiųgirininkijos girininkas  - - 8-687-18319 r.zaremba@utmu.lt
Jonas Bareikis Kuktiškiųgirininkijos girininkas - - 8-614-19280 j.bareikis@utmu.lt
Vitalis Aleksynas Rudesosgirininkijos girininkas - - 8-650-64882 v.aleksynas@utmu.lt
Vanda Kaukėnienė Utenosgirininkijos girininkė  - - 8-687-18306 v.kaukeniene@utmu.lt
Alvydas Jackevičius Videniškiogirininkijos girininkas - - 8-612-31332 a.jackevicius@utmu.lt
Renaldas Būga Vyžuonųgirininkijos girininkas - - 8-687-58579 r.buga@utmu.lt

 

Priešgairiniai bokštai

 Čiulėnų    8-616-28971 
 Kuktiškių    8-682-46830 
 Rudesos    8-612-56839 
 Vyžuonų    8-616-28973 
 Priešgairinis budėtojas (Utenos miškų urėdijoje)  8-682-46790 
 
 
Atnaujinta: 2015-04-07
 
 
Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos