Įmonių paieška

 

Partneriai

 

 

Naujienų prenumerata
:

Naujo dalyvio registracija

 

Portalas www.miskobirza.lt skirtas įmonėms ir fiziniams asmenims, kurių veikla susijusi su mišku ir mediena.

 

Šis langas skirtas naujų portalo dalyvių registravimui. Registracija yra nemokama. Visi registracijos metu gauti duomenys bus naudojami skelbiant informaciją įmonių kataloge. Prieš registruojant naują įmonę, rekomenduojame naudojant paiešką pasitikrinti, ar tokia įmonė nėra įtraukta į portalo įmonių katalogą.

 

Dalyvavimas portale yra mokamas. Metinis dalyvio mokestis Juridiniams asmenims (įmonėms) 90 Eur +PVM, Fiziniams asmenims 70 Eur +PVM. Mėnesinis dalyvio mokestis tiek Juridiniams, tiek Fiziniams asmenims - 15 Eur + PVM.

 

Norint tapti aktyviu www.miskobirza.lt nariu, Jums reikia atlikti šiuos veiksmus:
1. Užsiregistruoti ir įvesti informaciją apie savo įmonę. Po registracijos Jums bus pateikta narystės sąskaita išankstiniam apmokėjimui.
2. Atsispausdinti išankstinę sąskaitą ir sumokėti nario mokestį.

 

Jeigu neturite galimybės atspausdinti sąskaitą, užsiregistravę informuokite mus, ir mes atsiųsime išankstinę sąskaitą faksu arba paštu.

 

Visi portalo www.miskobirza.lt nariai privalo laikytis paslaugų teikimo taisyklių.

 

Registruoti ir aktyvūs (nario mokestį sumokėję) portalo nariai gauna teisę skelbti ir redaguoti įmonės informaciją įmonių kataloge, skelbti neribotą skaičių skelbimų bei patalpinti savo įmonės reklaminį skydelį su nuoroda į įmonės internetinę svetainę.

 

Sutinku ir noriu tęsti registraciją | Nesutinku