Portalas miskobirza.lt skirtas įmonių ir fizinių asmenų, kurių veikla susijusi su  mišku ir  mediena, veiklos ir su ja susijusios informacijos publikavimui.

Šis langas skirtas naujų portalo dalyvių registravimui. Registracija yra nemokama. Visi, registracijos metu gauti duomenys bus naudojami skelbiant informaciją "Įmonių kataloge". Prieš registruojant naują įmonę rekomenduojame naudojant paiešką patsitikrinti, ar tokia įmonė nėra įtrauktą į portalo "Įmonių katalogą".

Dalyvavimas portale yra mokamas. Mokestis metams: juridiniams asmenims -įmonėms 90 Eur +PVM, fiziniams asmenims 70 Eur +PVM. Mėnesinis dalyvio mokestis juridiniams ir fiziniams asmenims 15 Eur +PVM.

Norėdami tapti www.miskobirza.lt nariu Jūs turite:
1. Užsiregistruoti ir įvesti informaciją apie save ar savo įmonę. Po registracijos Jums bus pateikta narystės  sąskaita išankstiniam apmokėjimui.
2. Atsispausdinti išankstinę sąskaitą ir sumokėti nario mokestį.

Jeigu neturite galimybės atspausdinti sąskaitą, užsiregistravę informuokite mus, ir mes atsiųsime išankstinę sąskaitą faksu arba paštu. Apmokėjus išankstinę sąskaitą, PVM sąskaita faktūra išsiunčiama registruotu paštu vartotojo registracijoje nurodytu adresu.

Visi portalo www.miskobirza.lt nariai privalo laikytis paslaugų teikimo taisyklių.

Registruoti ir aktyvūs (registracijos mokestį sumokėję) portalo nariai gauna teisę skelbti ir redaguoti įmonės informaciją "Įmonių kataloge", skelbti naujus skelbimus "Skelbimų" srityje, patalpinti savo įmonės reklaminį skydelį su nuoroda į įmonės internetinę svetainę.