Įmonių paieška

 

Partneriai

 

 

Naujienų prenumerata
:

Mindaugas
Vardas ir Pavardė:Mindaugas
Telefonas:+37068758590
Faxas:8 528 44707
Miestas:Elektrėnai
www.boen.lt
Įmonės pavadinimas:Bauwerk Boen, UAB
Įmonės kodas:111619649
PVM mok. kodas:LT 116196414
Kontaktinis asmuo:
Pareigos:
369_banner

 

BOEN veikla Lietuvoje

 

BOEN gaminiai yra gaminami gamyklose Lietuvoje, Norvegijoje ir Vokietijoje. Pagrindiniai BOEN gaminiai yra trisluoksnės parketlentės , dvisluoksnis parketas ir masyvios ąžuolinės grindlentės. UAB Bauwerk Boen yra BOEN medinių grindų gamintoja ir prekiauja BOEN gaminiais Baltijos šalyse : Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje . Bendrovė vykdo tik didmeninę prekybą .

 

BOEN grindų Lietuvoje galima įsigyti Gerų grindų , Irio , Ermitažo ir Senukų parduotuvėse . Boen Lietuva šiuo metu yra pagrindinė BOEN parketo gamykla visoje grupėje. BOEN medinės grindys yra gaminamos iš 15-20 medienos rūšių , įvairių storių – įvairiems poreikiams patenkinti.

 

Šiandien BOEN siūlo individualiam vartotojui medines grindis, skirtas kloti priklijuojant ant pagrindo, prikalant ant pagrindo ar klojant „plaukiojančiu“ būdu. BOEN grindys gaminamos iš ąžuolo , uosio , buko , garinto buko , klevo , vyšnio , doussie , iroko , merbau , panga-panga , wenge , hickory , jatoba , beržo , bubinga , tikmedžio ir kitų medienos veislių. Retas gali pasiūlyti tokį platų gaminių asortimentą, kokį siūlo BOEN. Platus gaminių asortimentas suteikia galimybę rinktis iš daugybės variantų , ilgių , pločių ir raštų. Daugumą šių gaminių galima rinktis su apdaila: lakuotu arba alyvuotu paviršiumi. BOEN taip pat siūlo didelį parketo priedų ir priežiūros priemonių pasirinkimą .

 

BOEN medines grindis galima įsigyti visame pasaulyje , netgi tokiose šalyse kaip Pietų Korėja , Hong Kongas, Pietų Afrika ar Naujoji Zelandija. Kad užtikrintų augančios gamybos poreikius, bendrovė smarkiai išplėtė savo džiovyklų ūkį: pastatyta ir padėta eksploatuoti apie 600 m³ talpos naujų medienos džiovyklų. Bendra džiovyklų talpa dabar siekia 5 tūkst. m³.